Még soha nem tettem fel senkire 3000 Ft, de úgy voltam vele délután, hogy már mindjárt vége a vébének és mire gyűjtök itt bwinen, mosógépre, vagy mi, és hát köszönöm a németeknek a profit. Meg alapból is szurkoltam nekik, nagyon szimpatikusak voltak végig, a brazilok meg nagyon nem. Akik még nagyon nem, azok a hollandok, nagyon nem szeretem, ha valaki feszt felborul, én ezt a Robben gyereket akkor küldtem volna le, mikor először dőlt el, hogy na takarodjál lefele édes fiam és soha többet ne kerülj a szemem elé.
Algériát meg annyira nagyon a szívembe zártam, olyan ügyesen és sportszerűen játszottak, és akkor se álltak le bömbölni, amikor kiestek, nekem egyelőre ők a hírók eddig.
Bela
július 10, 2014 at 18:39
off http://www.youtube.com/watch?v=CDXNfe2W8c8
Szamanta Ewing
július 9, 2014 at 19:17
Nnna mondom, megnezem, lehozta-e a Zavie blog a tegnapi meccset, es igen. 😀
Egyebkent nagyszeru olvasni, hogy mas is a nemeteknek szurkol, es nem szimpik neki a hollandok. Csak nalam Costa Rica volt az, ami Nalad Algeria.
dzsedaj
július 9, 2014 at 14:25
ez a tegnapi durva volt, annyi jó érzés nem volt a németekben, hogy ötnél megálljanak… 😀